50/100tk FTTH-KS UPC kiire ühenduspesa tilk kaabel SM Kiire Külma Assamblee valdkonnas kiudoptilise pistik ELINK tehase IL

Uus toode

On laos

1 toodet

€15.53

Märksõnad: house md plakat, ftth, ftth tilk cabl, sm mänguasi, ftth tööriist, fc upc-liides, au, sugu sm, e link, zxa10.

Email:[email protected]

Skype:e_link60

Spetsifikatsioon

Kohaldatav

3.1x2.0mm tilk kaabel

Optilise kiu läbimõõt

φ125um (657A&657B)

Pingeline puhvri läbimõõt

φ250um

Mode Fiber

Ühemoodilisi

Tööaeg

Umbes 10s (välistada kiudaineid lõigatud)

Sisesta kaotuse

Kuni 0.7 db

Return loss

≥50dB

Poltide tugevus alasti fiber

≥ 5N

Pingeline kinnikiilumisjõu fassaadi

≥ 8N

Tõmbetugevus

≥ 50N

Kasutades temperatuur

-45°C~+80°C

Funktsioon

1.Hinna-Konkurentsivõimelise

2.Madal sisendsumbuvus & PDL

3.Tehases lõpetada ja Testitud

4.Kiudaineid Valikud: G. 652 /G. 657/OM1/OM2/OM3 ja PM Panda Fiber

5.Pesa Valikud: FC/SC/LC/ST/MU/E2000/MT-RJ/MPO/MTP

6.Poleerimine Valikud: PC/UPC/APC

7.Funktsioon Pesa koos Keraamilise Ferrules

Taotlus

1. Patch paneel.

2.Distribution Frame

3.FTTH

Toote Näidata:

Taotleda 2.0*3.0 mm tilk kaabel,ring kaabel
Pistiku Tüüp SC/UPC
KOGUS 50TK 100tk
Mudeli Number FASTC-KS
IL 0.7 dB
RL >50dB
Ühilduva Huawei
Kiu Tüüp Ühemoodilisi
Brändi Nimi NoEnName_Null
Punkt Kiire Külm assamblee esitas pistik
Kirje Pikkus 1m
Suurus SC UPC

Seotud tooted

0 Kommentaarid

Valmistatud keskkonnasõbralik nailon materjalist vöö, pannal, pehme ja mugav igapäevaseks kasutamiseks. Omadused: Valmistatud keskkonnasõbralik nailon materjalist vöö, pannal, pehme ja mugav igapäevaseks kasutamiseks. Quick release tahke luku ja laia raskeveokite lindi, teha see vöö vastupidav kasutada harrasteita. Auk-vähem

€8.76
0 Kommentaarid

1piece Aed Lille Pott Keraamilise Cartoon Öökull Bonsai Taime Lillepoti Mini Mahlakad Planter Rõdu Õue Kaunistamiseks Sünnipäeva Kingitus Omadused: Loominguline ja eriline disain see armas planter saab teha oma kodus enam elav. Vastupidav keraamiline,veekindel ja ilmastikukindel sise-ja välistingimustes. Dekoratiivsed

€6.24
0 Kommentaarid

1 rulli kohta, et Materjal : magnetlint Suurus : 30mm X 10m / rull Külalisteraamatusse , Kiletamine , Pakendamine , Märgistamine , Näpunäiteid jne .Lihtsalt pisar, ei jäta kleepuv jääk Umbes Shipping: Teie tellimus töödeldakse 48 tunni jooksul pärast tasumist. Mis tahes tollimaksu või import maks on ostja vastutusel. Kui

€12.49
0 Kommentaarid

? Tere, Sõbrad.Tere tulemast minu poodi Toetame dropship/hulgimüük, võtke meiega ühendust, et saada rohkem teavet ? Push Up Treener ? Materjal : Teras Toru, Vaht Te näete rohkem tegeliku pildi ja üksikasjalikult näidata .

€7.05
0 Kommentaarid

Omadused: 100% täiesti uus ja kvaliteetne Super pikk design valmistatud ureetra stimulatsioon Võib inseted põie, et catheterizate Materjal: Silikoon Värv: Must Toide: USB Laetav Suurus: Nagu pildil Kasutamine: Puhastage 75% meditsiinilise alkoholi või pesta sooja seebiveega enne ja pärast kasutada Ainult isiklikuks või armuke kasutada. Privaatsus

€9.41
1 Kommentaarid

Tootja:MISIMA Paigaldamiseks: Näiteks SEAT LEON MK1 2000-2005 Seisukord: 100% uhiuue Kasutamata (Kvaliteeti Kontrollitakse enne shipping) Koostis: Tagumine klaasipuhasti tera +Klaasipuhasti Käsi Set Tehtud: Made in China Materjal: kõrgema astme Looduslik Kautšuk kindlustab maksimaalse jõudluse Funktsioon: Custom

€10.74