Broneeri

Broneeri

laud

Õhtusöögid, sünnipäevapeod, eriüritused

 

Kuupäev

Kellaaeg

Sinu nimi

Telefoninumber

E-mail

Suur

Saal

Vintage Factory suur saal on sobiv nii einestamiseks kui ka pidutsemiseks. Soho Fond’i ja Toivo Freeman Pilt’i kujundatud interjöör, maalid, skulptuurid, klaasmosaiigid ja freskod muudavad atmosfööri rikkalikuks ja omapäraseks. Peasaali kõrval liuguste taga on mugavalt ruumi ka privaatsemateks üritusteks.

Kuni 50 istekohta

 

Rõdu

ja baariala

Kuni 75 istekohaga rõduala vaatega peasaalile on suurepärane koht sünnipäeva, tähtpäeva või koosoleku pidamiseks. Retseptsiooni- ja baarialale ning muule avatud alale mahub mugavalt kuni 130 külalist.

Kuni 75 istekohta

_K6A6266_large

Privaatsed õhtusöögid ja üritused

Olgu tegemist sünnipäeva või eriüritusega, me soovime Sinu peopäeva meeldejäävaks ja meeleolukaks muuta. Meie laudu on võimalik broneerida nii telefoni teel kui ka meilitsi või e-broneerimissüsteemis. Küsimuste või broneeringute korral võid kirjutada meile vabas vormis SIIN.

Kogu maja broneerimine maksab 700€ päevas olenemata ürituse pikkusest. Pidutse kasvõi varahommikuni. KONTAKTEERU lisainfo saamiseks suupistete, tervitusjookide, grupimenüü jms kohta.

Erikorras võivad broneerida kogu maja TÄIESTI TASUTA Eesti muusikud või bändid. Kas said valmis enda uue täispika albumi või on sul lühike EP piisavalt küps, et seda publikule esitleda? Aitame Sul suurima heameelega enda muusika tutvustusürituse Vintage Factory’s korraldada. VÕTA MEIEGA ÜHENDUST.

Broneeri telefoni teel

Me võtame vastu lõuna ja õhtusöögibroneeringuid. Reserveerimiseks palun helista meile numbril +372 662 3665 kella 9 ja 22 vahel esmaspäevast pühapäevani.

Me ei broneeri kohti baarialas – hoiame seda alati avatud sissejalutavatele külalistele, et reserveeringu tegemise ununemine siiski mugava istekoha garanteeriks.

 

JÄLGI MEIE ERIPAKKUMISI

Eripakkumised nädala sees ja ürituste ajal. Jälgi reklaami.
Lisainfo saamiseks helista meile numbril +372 6623 665.